Grille

Grill w wielkim mieście? Teraz to możliwe!

Tempo miejskiego życia nie zawsze sprzyjało grillowaniu. Żyjąc w dużej aglomeracji trudno wygospodarować przestrzeń na grilla, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę obostrzenia mówiące o tym, by nie posługiwać się otwartym płomieniem grilla na balkonie. Nie zawsze można pozwolić sobie także na wyjazd na łono natury i ucztę na działce lub campingu. Dla tych, którzy na co dzień prowadzą miejski tryb życia Weber przygotował bogatą ofertę grilli elektrycznych!

Grillowanie na balkonie już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem, jeśli zdecydujesz się na sprzęt elektryczny! Grille na prąd nie tylko są zupełnie bezpieczne w użytkowaniu na tarasie Twojego apartamentowca, ale w procesie przygotowywania potraw wykazują się równą wydajnością, co ich krewni na gaz czy węgiel. Grille elektryczne Weber rozgrzewają się nawet do ponad 300 stopni C. Poza tym ich atutem są duże powierzchnie do pieczenia potraw, nowoczesne wyświetlacze, a także atrakcyjny i praktyczny design.

Warto zwrócić uwagę na model Pulse, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o urban grilling. Prezentuje się niezwykle innowacyjnie a dodatkowo posiada zintegrowany system Weber Connect. Co Ty na to, żeby odpalić grill przy pomocy aplikacji w smartfonie? Od teraz przyszłość będzie się dziać na Twoim balkonie!

Pulse 2000

Weber Q 1400

Weber Q 2400

Weber Q 1400 Stand

Weber Q 2400 Stand