Grille

Grille gazowe i każdy dzień jest dobry na grilla!

Grille gazowe w Polsce pojawiły się stosunkowo niedaw-no, a jednak w błyskawicznym tempie zdobyły niespo-tykaną popularność. Trudno się dziwić. Nawet prosty grill gazowy jest sprzętem, którego zalety doceni każdy miłośnik grillowania!

Jeden przycisk i po prostu grillujesz!

Jeżeli cenisz sobie komfort i prostotę, to musisz wiedzieć, że nie znajdziesz dla siebie lepszego grilla niż gazowy. Nie da się przecenić możliwości rozpalenia grilla jednym przyciskiem. W odróżnieniu od grilli węglowych, przygoto-wanie do użytku grilla gazowego trwa dosłownie sekundę. Wciskasz guzik zapłonu i już. Palniki zajmują się ogniem, a Ty możesz wrzucać potrawy! A wrzucać jest gdzie, gdyż standardowo grille gazowe cechują się bardzo dużą powierzchnią rusztu.
Dodatkowo grille gazowe dają możliwość perfekcyjnej kontroli. Wielkość płomienia możesz dowolnie zmieniać przy pomocy pokręteł i nigdy nie zaskoczy Cię ilość żaru, czy pojawiający się niespodziewanie ogień. To z pew-nością zaleta dla tych, którzy w gotowaniu nie lubią niespodzianek! Zwróć uwagę także na budowę palników: najlepiej, by miały one stożkowaty kształt. Zapewnia
to równomierne rozchodzenie się ciepła i zapobiega wahaniom temperatury wokół rusztu. Grille Weber zostały wyposażone również we wbudowany w pokrywę ter-mometr, który sprawia, że przygotowanie jedzenia jest jeszcze łatwiejsze.

Niepowtarzalny aromat

Niektórzy miłośnicy tradycyjnych metod BBQ obawiają się, że, grillując na gazie, utracą apetyczny aromat potraw. Nic bardziej mylnego!

Wybierając grilla Weber, musisz wiedzieć, że producent zatroszczył się także o ten aspekt, wyposażając swoje w grille w szyny aromatyzują-ce Flavoriser Bars, które nie tylko chronią palniki przed sokami ściekającymi z grillowanych skład-ników, ale także, podgrzewając je, wydobywają ich perfekcyjny zapach, który powraca do potrawy! Dzięki temu dania z gazowego grilla Weber pach-ną fantastycznie!

Jak wyczyścić grill gazowy? Ten sposób odmieni Twoje życie!

Jeżeli czyszczenie grilla spędza Ci sen z powiek, to wiedz, że, decydując się na grill gazowy od Webera, już nigdy więcej nie będiesz tego robić. Grille te rozgrzewają się do tak wysokiej tempe-ratury, że po uczcie wystarczy rozkręcić palniki na maksa i czekać aż resztki jedzenia i tłuszczu po prostu się wypalą. Popiół i ewentualne pozo-stałe przybrudzenia z łatwością usuniesz przy pomocy szczotki. To wszystko! Brzmi niepraw-dopodobnie? To tylko kolejna z zalet gazowych sprzętów marki Weber!

Genesis II SP-335 GBS

Genesis II SP-435

Spirit E-325 GBS

Spirit II E-310 GBS

Spirit II E-210 GBS