Brak kategorii

Grilluj z Weberem i bądź na bieżąco

Grillowanie to sztuka, misją marki Weber jest maksymalne wykorzystanie potencjału każdego dania i nieustanny rozwój! To dlatego Weber od lat stara się dostarczać swoim Klientom najlepszej jakości akcesoria a także książki z przepisami, z których każda jest źródłem nie tylko inspiracji ale także wiedzy na temat BBQ.

Ponadto z Weberem możesz skorzystać z prawdziwej przygody, która zachwyci każdego urodzonego grillmastera!

Edukacja, kursy, książki.

Akademia Grillowania Weber to miejsce, w którym wszystko kręci się wokół pasji do BBQ, a także jest to największa na świecie sieć szkół kulinarnych. Każdego dnia mistrzowie grillowania uczą jak najpełniej wykorzystywać liczne możliwości grilla. Uczestnicy szkoleń wyposażeni we wskazówki, porady, sekrety i techniki mogą we własnym domu wyczyniać grillowe cuda na swoim grillu Weber.

Akademia Grillowania Weber oferuje szeregv różnych kursów począwszy od podstawowych, poprzez zaawansowane, a skończywszy na tematycznych, które dotyczą np. wędzenia amerykańskiego BBQ, warzyw, ryb itd. Od początku istnienia Akademii Grillowania Weber tysiące kursantów uczestniczy w różnych kursach grillowania, chcąc doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie

Rękawice do grilla

Rękawice skórzane

Wielka księga grillowania według Webera. Tom 2